پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

تقویم

 

.

مشکلی برای برگزاری انتخابات پرشکوه در استان وجود ندارد

استاندار آذربایجان‌شرقی از هماهنگی کامل عوامل اجرایی و هیئت نظارت بر انتخابات در استان خبر داد و گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات پرشکوه و سالم در آذربایجان‌شرقی وجود ندارد.

ندای شما:به گزارش  ایسنا، "اسماعیل جبارزاده" در نشست مشترک ستاد انتخابات استان با هیات نظارت و کمیته پیشگیری از تخلفات انتخاباتی، تصریح کرد: ما در حال حاضر تنها به دو مسئله می اندیشیم که اولی حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات و دیگری عمل به مر قانون و مقررات برای برگزاری انتخابات سالم و بی نقص است.

 

وی افزود: طبق بررسی‌های انجام گرفته تاکنون هیچ گونه عدم هماهنگی و یا اختلافی بین دستگاه اجرایی انتخابات (استانداری و فرمانداری ها) و هیئت نظارت که دو بال و عنصر برگزاری انتخابات به شمار می روند، گزارش نشده است؛ چرا که هر دو هدف مشترکی دارند که همانا اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و حضور پر شور مردم است.

 

جبارزاده خاطرنشان کرد: در این مقطع زمانی فراهم آوری شرایط برگزاری انتخابات سالم و قانونمند را وظیفه ملی و میهنی خود می‌دانیم که باید به بهترین نحو به آن عمل کنیم.

 

استاندار آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: در تلاشیم دغدغه‌های موجود هر چه سریع‌تر رفع شود و شاهد افزایش شور و نشاط و حال و هوای انتخاباتی بیشتر و در خور شان آذربایجان و ایران باشیم.

 

وی با تاکید بر اهمیت همدلی تمام نهادها و دستگاه‌‎های درگیر در امر انتخابات استان، گفت: اطمینان داریم دستگاه‌های دولتی با احساس مسئولیت مثال زدنی نسبت به تامین امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات در شعبات اخذ رای اقدام می‌کنند.

 

جبارزاده هماهنگی میان دستگاه‌های متولی برگزاری امر انتخابات به خصوص هیات‌های اجرایی و هیات‌های نظارت را زمینه‌ساز برگزاری آبرومند انتخابات دانست و گفت: انتظار می رود با همکاری صدا و سیمای استان شاهد ایجاد شور و اشتیاق وافر برای مشارکت در این دوره از انتخابات باشیم.

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی