پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

تقویم

 

.

مدیرکل سیاسی و انتخابات آذربایجان شرقی:فرمانداران اهر و هریس ارتقاء می‌یابند/ ارتقای ۳ شهرستان آذربایجان شرقی به "فرمانداری ویژه"

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات آذربایجان شرقی گفت: هیچ‌گونه تغییر و تحولاتی برای فرمانداران اهر و هریس نداریم اگر هم نیازی به تغییرات داشته باشیم، فرمانداران اهر و هریس به جای کاهش سطح مدیریت، ارتقاء خواهند یافت.

 

ندای شما: رضا استاد رحیمی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به تغییر ۴ فرماندار در شهرستان‌های آذربایجان شرقی اظهار داشت: امروز فرمانداران شهرستان‌های چاراویماق و بستان‌آباد جابه‌جا شدند که فرماندار چاراویماق به بستان‌آباد انتقال یافت و معاون فرماندار ورزقان نیز به‌عنوان فرماندار چاراویماق انتخاب شد.

وی افزود: هر دولتی برای نوسازی خود و جوابگویی به مردم، فرآیند ارزش‌گذاری و ارزیابی دارد و با تلاش برای خدمتگزاری بیشتر به مردم تلاش دارد و ما در هرجایی که نیاز داشته باشد فرمانداران را تغییر می‌دهیم.

مدیرکل سیاسی و انتخابات آذربایجان شرقی، در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه آیا فرمانداران اهر و هریس نیز در صف تغییرات هستند یا خیر، گفت: اخباری که در فضای مجازی منتشرشده شایعه‌ای بیش نیست و هیچ‌گونه تغییر و تحولاتی برای فرمانداران اهر و هریس نداریم و اگر هم نیازی به تغییرات داشته باشیم، فرمانداران اهر و هریس به جای کاهش سطح مدیریت، ارتقاء خواهند یافت.

وی ادامه داد: تغییرات در بدنه مدیریتی استان فرآیندی دارد که حداقل یک ماه طول می‌کشد و با توجه به شخصیت، وضعیت و عقلانیت افراد از آنان استفاده می‌کنیم و همه بدانند که در اهر و هریس هیچ‌گونه تغییراتی نداریم.

استاد رحیمی با تأکید بر اینکه در صورت نیاز مقدمات ارتقاء فرمانداری اهر به فرمانداری ویژه را بررسی می‌کنیم، خاطرنشان کرد: اکنون در سطح آذربایجان شرقی ۳ فرمانداری ویژه وجود دارد و درصدد هستیم آن‌ها ازنظر سیستم اداری به جایگاه اصلی خود دست یابند.

وی افزود: بعدازآن ۳ شهرستان، درصدد ارتقای ۳ شهرستان دیگر به فرمانداری ویژه هستیم  ولی هنوز به‌صورت قطعی اسامی این ۳ شهرستان پیشنهادی تا حصول نتیجه اعلام نمی‌شود.

 

 
 

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی