پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

تقویم

.

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزبیدار: از پاسخ های نجفی قانع نشدم/پیگیر جمع آوری امضا برای استیضاح شهردار هستم

داود امیرحقیان  در خصوص آخرین وضعیت طرح سوال از شهردار اظهار داشت: نامه ای را خطاب به رئیس شورا نوشته ام و در آنجا اعلام کرده ام که از پاسخ های آقای شهردار قانع نشده و در این زمینه پیگیر اقدامات قانونی هستم.

ندای شما: به گزارش تبریز بیدار، داود امیرحقیان در گفتگو با این پایگاه خبری و در خصوص آخرین وضعیت طرح سوال از شهردار اظهار داشت: نامه ای را خطاب به رئیس شورا نوشته ام و در آنجا اعلام کرده ام که از پاسخ های آقای شهردار قانع نشده و در این زمینه پیگیر اقدامات قانونی هستم.

وی افزود: بنده از شنبه امضاهایی را در راستای استیضاح شهردار جمع آوری خواهم نمود و به طور جدی پیگیر این موضوع هستم.

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تبریز ادامه داد: برای طرح استیضاح شهردار در ابتدا به ۷ و سپس به ۱۴ رای نیاز می باشد.

امیرحقیان در خصوص آغاز به کار اعضای علی البدل شورا نیز گفت: بعید می دانم از شنبه آغاز به کار کرده و یکشنبه در صحن شورا حاضر شوند چراکه روز شنبه وقت قانونی ۳ عضو اصلی به اتمام خواهد رسید و به احتمال فراوان اعضای علی البدل نیز از هفته آینده در صحن شورا حاضر شوند.

وی در پایان گفت: علی البدل ها نیروهای تازه نفسی هستند و امیدوارم با حضور انان شاهد توسعه شهر گردیم.

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی