پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

تقویم

 

.

استاندار آذربایجان‌شرقی؛ قبلاً نمی‌دانستیم مشکلات مردم چیست/ همدلی مسئولین در حادثه قطار تبریز-مشهد نمایان شد

جبارزاده گفت: پیش از این نمی‌دانستیم مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف و سبک زندگی‌شان چیست لکن اکنون این اطلاعات را در دست داریم.

ندای شما: به گزارش آناج، اسماعیل جبارزاده در جلسه شورای برنامه ریزی استان با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم تشییع جان‌باختگان حادثه قطار تبریز-مشهد، اظهار کرد: مردم آذربایجان در این امتحان نیز سربلند بیرون آمدند و بنده بار دیگر به خانواده‌‌های این عزیزان تسلیت عرض می‌‌کنم.

وی بحث سبک زندگی را به عنوان یکی از اهداف سند تدبیر و توسعه استان دانست و افزود: با تحقق هر یک از این سندها گامی مهم در جهت توسعه استان برداشته می‌‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان ساخت: امروز متوجه هستیم که در بخش بهداشت دنبال چه چیزی هستیم ولی در گذشته چنین نبوده و برنامه ریزی خاصی وجود نداشت و نمی‌‌دانستیم نوع تغذیه مردم و مشکلات در چه چیزی است.

وی با بیان اینکه برخی مشکلات با بودجه حل نمی‌‌شود، اذعان داشت: برخی مشکلات حوزه بهداشت و درمان با فرهنگ سازی حل می‌‌شود که در این امر می‌‌توان فعالیت را از بخش‌‌های کوچکی مثل روستاها شروع کرد.

جبارزاده تصریح کرد: در جریانات اخیر حادثه قطار مشاهده کردیم که همت و همدلی در بین مسئولین استانی وجود دارد و هر بخشی که به مسئولین استانی مربوط می‌‌شد به میدان آمدند.

وی با اشاره به اهمیت همت در بحث سبک زندگی گفت: باید همه دستگاه‌های اجرایی به میدان بیایند تا شاهد تغییر در سبک زندگی باشیم.

 

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی