پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

 

تقویم

 

.

امام جمعه تبریز: هرکسی در امانت مردم خیانت کند منافق است/ غرب اگر خطایی کند، از سپاه پاسداران جواب کوبنده‌ای خواهد گرفت

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: ناظران انتخابات باید مواظب رای مردم باشند چراکه عدم امانت داری از نشانه‌های منافقین است.

ندای شما: به گزارش آناج، آیت الله محسن مجتهد شبستری در خطبه‌های نماز جمعه تبریز با بیان اینکه حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری امری ضروری و سرنوشت‌ ساز است، اظهار داشت: مسئولین و مامورین صندوق‌ ها باید مواظب رای مردم باشند چراکه این آراء حق الناس است، در اسلام به لزوم امانت داری تاکید شده و کسانی که در حق مردم خیانت کنند منافق محسوب می‌شوند.

وی در ادامه به مجاهدت‌های شهید نواب صفوی اشاره کرد و افزود: هدف این شخصیت بزرگوار امر به معروف و نهی رژیم فاسد بود، نواب صفوی و یارانش جزو سبقت کنندگان در امر انقلاب بودند و مصداق السابقین و السابقون هستند.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه قرارگاه خاتم الانبیاء در عرصه عمرانی فعالیت‌های چشمگیری داشته است، ابراز کرد: این قرارگاه از قابلیت های مدیریت فنی و اجرایی بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و لازم است بخشی از فعالیت های اقتصاد مقاومتی به قرارگاه خاتم الانبیاء سپرده شود.

وی با تاکید بر نقش سپاه پاسداران در حفظ امنیت ملی و حراست از حریم کشور، متذکر شد: توقیف شناورهای آمریکا و دستگیری سربازان متجاوز این کشور پیام روشنی برای غرب داشت و آنان متوجه شدند که اگر دست از پا خطا کنند نیروهای نظامی ایران با تمام قدرت و قاطعیت جوابشان را خواهند داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری هدف آل سعود را متشنج کردن فضای خاورمیانه عنوان کرد و اذعان داشت: علی رغم دستگیری تعدادی از حمله کنندگان به سفارت عربستان در تهران، مشهد و عدم مسئولیت ایران در این ماجرا، آل سعود صرفا به خاطر متشنج کردن فضا دست به اقدامات خصمانه می‌زند و آن را به پای دولت می‌نویسد.

وی اضافه کرد: عربستان در نشست اتحادیه عرب موفق به جلب نظر تمامی کشورها علیه ایران نشد و در نهایت آنان یک بیانیه خشک و خالی صادر کردند؛ در این نشست لبنان و عراق مخالف بیانیه ضد ایرانی اتحادیه عرب بودند.

آیت الله شبستری در پایان گفت: اعدام شیخ نمر، به فضل الهی طومار آل سعود را در هم خواهد پیچید، سران عربستان به سقوط نزدیک شده‌اند.

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی