پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

 

تقویم

 

.

سایت رسمی دکتر هوشنگ پاکدل

در جلسه توجیهی فرمانداری تبریز مطرح شد؛ بایدها و نبایدهای انتخاباتی/ کسی حق ندارد خود را منتسب به رهبری و بیت ایشان کند/ نامزدها برای تبلیغات شهری در شهرداری ثبت نام کنند

فرماندار تبریز گفت: برای تبلیغات در پل ها، جای پرچم ها، بیلبورد های تبلیغاتی و ... کاندیداها فورا با مراجعه به شهرداری، ثبت نام کنند.

ندای شما:به گزارش آناج، عصر امروز جلسه توجیهی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریز، اسکو و آذرشهر در محل فرمانداری تبریز برگزار شد. در این جلسه که جمعی از کاندیداها، نمایندگان کاندیداها و روسای ستادهای انتخاباتی حضور داشتند، دبیر هیات نظارت بر انتخابات استان، فرماندار تبریز، نمایندگان مراجع استعلامی سه گانه نکات ضروری و قانونی در رابطه با تبلیغات و برگزاری انتخابات بیان کردند.

در بخشی از این جلسه نماینده اداره کل اطلاعات تبریز با تاکید بر تلاش همگانی برای حضور حداکثری، اظهار داشت: باید به نهادهای نظارتی احترام گذاشته شود، دشمن به شدت در حال فشار به ارکان نظام بوده و علیه نهادهای نظارتی و قوای سه گانه فشار وارد می کند.

وی افزود: دشمن از اختلافات قومی و طایفه ای نهایت استفاده را خواهد کرد، در برخی شهرستان ها  فضا دو قطبی می باشد، خوشبختانه در تبریز این مشکل وجود ندارد ولی در شهر شوش دیدید که دو نفر کشته شد؛ کاندیداها باید مواظب عوامل نفوذی باشند و در انتخاب این افراد نهایت دقت و حساسیت را به خرج دهند.

وی عکس روی عکس چسباندن را از جرایم انتخاباتی دانست و ادامه داد: این حرکت خدشه به قوانین تبلیغاتی می باشد و همه باید پایبند به قوانین اساسی کشور باشیم و جهت تامین امنیت تلاش کنیم، علاوه بر این نهاد های انتظامی و امنیتی مانند سپاه و نیروی انتظامی دخیل در امر تامین امنیت انتخابات می باشند.

این مسول مربوطه در انتخابات با اشاره به شعار های انتخاباتی گفت: افراد از دادن وعده و وعید هایی که در توانشان نیست پرهیز کنند، اگر مسئله ای خارج از حیطه و مسئولیت نمایندگی خود هست از  وعده دادن خودداری کنند، چرا که این اعمال آنان باعث بالا بردن انتظارات عمومی می شود. برای مثال فرد کاندید وعده می دهد که بهترین کارخانه ها را خواهم آورد.

وی در پایان خطاب به کاندیداها و نمایندگان کاندیدها ابراز کرد: کسی حق ندارد خود را منتسب به رهبری و بیت ایشان کند. برای مثال کتابی که نوشته و رهبری بر صفحه اول آن تفریض داشته باشند، آن فرد عکس نوشته رهبری را به بنر تبلیغاتی خود بزند؛ همچنین یقینا احتمال سر زدن شبکه ها و رادیوهای بیگانه به ستادهای انتخاباتی نمایندگان وجود دارد، با توجه به قانون کسی حق مصاحبه با چنین رسانه هایی ندارد و در صورت مشاهده برخورد خواهد داشت.

وی متذکر شد: خواهش ما این است که کاندیداها با آخرین مدرک تحصیلی خود که سند آن در دست باشد، خود را معرفی کنند و از فریب دادن مرم پرهیز شود.

در پایان شهرتی فر فرماندار تبریز و رضوی نماینده هیات نظارت استان به سوالات انتخاباتی کاندیداها پاسخ دادند. شهرتی فر طی تذکراتی بیان داشت: به هیچ وجه ارائه تسهیلات به کاندیدها وجود ندارد، کسی که وارد انتخابات می شود باید هزینه کند؛ سازمان های مردم نهاد نیز با توجه به اساس نامه های تشکیلاتی حق شرکت در انتخابات را ندارند.

وی اضافه کرد: برای تبلیغات در پل ها، جای پرچم ها، بیلبورد های تبلیغاتی و ... کاندیداها فورا با مراجعه به شهرداری، ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: ما نمیتوانیم با تنگ نظری جلوی پذیرایی از مهمانان توسط کاندیداها را بگیریم؛ خرید و فروش رای کاملا خلاف قانون می باشد و تا 29 بهمن میتینگ ها و فعالیت های مجازی تخلف محسوب می شود.

فرماندار تبریز عنوان کرد: از پشت شیشه پنجره خانه ها و مغازه های طرفدار کاندیداها می توانند تبلیغ کنند. 15 الی 17 نفر نیز در ایام انتخابات در محل حوزه رای گیری حاضر خواهند شد که از این تعداد، 7 نفر معتمد محله خواهند بود.

رضوی نیز در بیاناتی کوتاه گفت: هر کاندیدا به ازای هر 6 صندوق یک نماینده می تواند معرفی کند، لکن هر نماینده باید راس یک صندوق باشد و هنگام خروج باید کارت خود را تحویل مسئول ناظر بدهد؛ نماینده ها نیز باید از اظهار نظر و تبلیغ در محل حوزه رای گیری دوری کنند.

 

اقاي دكتر پاكدل در ديداري صميمي با اهالي و دهياران و شوراي محترم اسپيران و روستاهاي اطراف اسپيران
نشست و دلجویی دکتر هوشنگ پاکدل از اهالی شریف و محترم سردرود
دیدار دکتر پاکدل با مردم شریف منطقه کوثر
حضور دکتر پاکدل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با احاد ملت همیشه در صحنه تبریز
حضور دکتر پاکدل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با احاد ملت همیشه در صحنه تبریز
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه عباسی
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه پاسداران
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه پاسداران
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه داداش آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه داداش آباد
دیدار مردمی دکتر پاکدل با اهالی شریف و ولایتمدار سهلان
ديدار دكتر پاكدل با جمعي از أهالي و اعضاي شوراي روستاي خاصلو
دیدار صمیمی دکتر پاکدل با جمعی از اهالی منطقه شریف و زحمت کش آناخاتون تبریز
دیدار صمیمانه دکتر پاکدل با جمعی از اهالی شریف شهرک آذربایجان
اقاي دكتر پاكدل در جمع مردم شریف ولایتمدار و فرهنگی شهر اسکو در هیئت باشکوه سیدالشهدا
آقاي دکتر هوشنگ پاکدل در جمعی از مردم ولایتمدار و فرهنگی شهرستان اسکو
نشست و دلجویی جناب آقای دکتر پاکدل و همراهان از اهالی محترم روستای اسکندان - از توابع شهرستان اسکو
نشست و دلجویی دکتر هوشنگ پاکدل از اهالی شریف و محترم محله حیدرآباد تبريز

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی