پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

 

تقویم

 

.

سایت رسمی دکتر هوشنگ پاکدل

آیت الله محسن مجتهد شبستری در اولین کنگره شهدای ورزشکار آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش ورزش در سلامت روحی و جسمی انسان‌ها، اظهار داشت: در دین اسلام یادگیری شنا، اسب سواری و تیراندازی به افراد توصیه شده و خوشبختانه یکی از این موارد امروزه در

فرماندار تبریز از نوآوری در برگزاری انتخابات هفتم اسفند سال جاری در این شهر خبر داد و گفت: برای نخستین بار شعبه های اخذ رای در تبریز به ' کابین اخذ رای مخفی ' مجهز می شود تا رای دهندگان در خلوت و با خیالی آسوده نسبت به درج رای خود اقدام کنند.

 

به گزارش آناج، رحیم شهرتی فر' روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هیات های اجرایی در این حوزه انتخابیه از هماهنگی و همکاری تنگاتنگ با هیات نظارت برخوردار است و دقت لازم را در برگزاری انتخابات دارد.
وی در آستانه مهلت قانونی تبلیغات انتخاباتی مجلس دهم ضمن تاکید بر رعایت قوانین از سوی نامزدهای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: ائتلاف فردی یا حزبی نیازمند هماهنگی با هیات اجرایی است.
وی افزود: ائتلاف داوطلبان در صورت تنظیم صورتجلسه و تسلیم به هیات های اجرایی و نظارت، قابلیت اجرا دارد.
وی گفت: ائتلاف احزاب سیاسی دارای پروانه فعالیت قانونی نیز باید به صورت مکتوب به فرمانداری اعلام و داوطلبان مورد حمایت آنان نیز معرفی شود.
وی به قوانین حاکم در این خصوص اشاره کرد و افزود: با ائتلاف هایی با عناوین خودساخته از سوی برخی افراد سودجو برخورد قانونی می شود.
به گفته وی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو طبق قانون به ازای هر 6 صندوق رای گیری یک نماینده از سوی داوطلبان می تواند در پای صندوق رای گیری حاضر شود.
وی زمان آغاز تبلیغات انتخاباتی مجلس دهم را ساعت 24 روز پنج شنبه مورخ 29 بهمن امسال و اتمام آن را ساعت 24 روز پنج شنبه مورخ پنجم اسفند سال جاری عنوان کرد و افزود: با همکاری شهرداری های حوزه انتخابیه، شرایط و بستر لازم برای تبلیغات انتخاباتی فراهم شده است.
وی گفت: داوطلبان باید اقلام تبلیغاتی را در مکان های مقرر نصب و از انحصارطلبی در نصب اقلام تبلیغاتی دوری کنند.
وی افزود: کمیته تبلیغات انتخابات ضمن آماده سازی این فضاها، سازه های فلزی نیز در میدان های اصلی شهر جهت نصب اقلام تبلیغاتی برپا کرده است.
وی از بسته تبلیغات محیطی شهر تبریز به عنوان امکان دیگری برای تبلیغات داوطلبان در این کلانشهر یاد کرد و گفت: میله های پرچمی، کیوسک های مطبوعاتی، سرتاج ایستگاه اتوبوس، لایت باکس بغل و پشت ایستگاه اتوبوس، تلویزیون های شهری و بیلبورد شهرداری که در اختیار بخش خصوصی قرار دارد، به صورت عادلانه در اختیار داوطلبان این حوزه قرار می گیرد. 
وی افزود: استفاده از این بسته با نرخ مصوب نیازمند ثبت درخواست در سامانه سازمان زیباسازی شهرداری تا پایان روز دوشنبه مورخ 26 بهمن سال جاری است.
وی گفت: تقاضای داوطلبان با حضور نمایندگان فرمانداری، هیات نظارت، سازمان زیباسازی و از طریق قرعه کشی مورد بررسی قرار گرفته و زمان و تاریخ استفاده از این امکان به صورت عادلانه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
وی افزود: استفاده از بسته تبلیغات محیطی شهرستان تبریز برای نامزدهای مجلس دهم از طریق سامانه پیام کوتاه با شماره 3000700855 امکانپذیر است.
وی با تاکید بر ضرورت رعایت ابعاد 20 در 15 سانتی متر عکس تبلیغاتی داوطلبان مجلس دهم افزود: داوطلبان انتخابات قبل از چاپ اقلام تبلیغاتی به کمیته تبلیغات مراجعه و اقلام مذکور را به مهر کمیته ممهور کنند تا در مهلت قانونی تبلیغات با مشکل مواجه نشوند.
وی با اشاره به اینکه شخصیت های حقوقی نمی توانند از نامزدهای انتخابات اعلام حمایت کنند، گفت: حمایت شخصیت های برجسته از نامزدها باید طی نامه ای حاوی نام داوطلب و با امضا زنده به فرماندار تحویل داده شود.
شهرتی فر افزود: نامزدهای انتخابات مجلس دهم می توانند در هر شهر تابعه از این حوزه انتخابیه یک ستاد اصلی برای برادران و یک ستاد برای خواهران و در کلانشهر تبریز نیز به تعداد مناطق شهرداری ستاد داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه ائتلاف های احتمالی نمی توانند ستاد مستقل داشته باشند، گفت: ستادها باید با هماهنگی قبلی هیات اجرایی و معرفی آدرس و مسئول آن تشکیل شود.
وی نسبت به پاره یا مخدوش کردن اقلام تبلیغاتی داوطلبان در مهلت قانونی انتخابات هشدار داد و ارتکاب به این ااقدام را جرم دانست. 
وی گفت: شرکت در انتخابات حق اعطایی دولت و نظام به مردم نیست بلکه حق مردم است که در سایه تشکیل دولت مردم سالاری دینی به ارمغان آمده است.
رحیم شهرتی فر ضمن تشکر از احساس مسئولیت داوطلبان در ورود به عرصه انتخابات افزود: جمع قابل توجهی در این حوزه انتخابیه تایید صلاحیت شدند و رقابت سالم قانونی در انتخابات هفتم اسفند قابل پیش بینی است.
حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو دارای شش کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

 

اقاي دكتر پاكدل در ديداري صميمي با اهالي و دهياران و شوراي محترم اسپيران و روستاهاي اطراف اسپيران
نشست و دلجویی دکتر هوشنگ پاکدل از اهالی شریف و محترم سردرود
دیدار دکتر پاکدل با مردم شریف منطقه کوثر
حضور دکتر پاکدل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با احاد ملت همیشه در صحنه تبریز
حضور دکتر پاکدل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با احاد ملت همیشه در صحنه تبریز
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه عباسی
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه پاسداران
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه پاسداران
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه داداش آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه داداش آباد
دیدار مردمی دکتر پاکدل با اهالی شریف و ولایتمدار سهلان
ديدار دكتر پاكدل با جمعي از أهالي و اعضاي شوراي روستاي خاصلو
دیدار صمیمی دکتر پاکدل با جمعی از اهالی منطقه شریف و زحمت کش آناخاتون تبریز
دیدار صمیمانه دکتر پاکدل با جمعی از اهالی شریف شهرک آذربایجان
اقاي دكتر پاكدل در جمع مردم شریف ولایتمدار و فرهنگی شهر اسکو در هیئت باشکوه سیدالشهدا
آقاي دکتر هوشنگ پاکدل در جمعی از مردم ولایتمدار و فرهنگی شهرستان اسکو
نشست و دلجویی جناب آقای دکتر پاکدل و همراهان از اهالی محترم روستای اسکندان - از توابع شهرستان اسکو
نشست و دلجویی دکتر هوشنگ پاکدل از اهالی شریف و محترم محله حیدرآباد تبريز

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی