پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

 

تقویم

 

.

سایت رسمی دکتر هوشنگ پاکدل

نماینده ولی فقیه در ‌آذربایجان‌شرقی :کسانی که تربیت روحی ندیده‌اند جامعه را به انحراف می‌کشند/ ورزش همگانی باید در جامعه نهادینه شود/ به خاطر یک بازی نباید شئونات اخلاقی پایمال شود

امام جمعه تبریز گفت: شهدای ورزشکار علاوه بر تربیت جسمی، تربیت روحی نیز دیده بودند و اگر افراد از نظر روحی تربیت نشده باشند جامعه را به انحراف می کشند.

ندای شما: به گزارش آناج، آیت الله محسن مجتهد شبستری در اولین کنگره شهدای ورزشکار آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش ورزش در سلامت روحی و جسمی انسان‌ها، اظهار داشت: در دین اسلام یادگیری شنا، اسب سواری و تیراندازی به افراد توصیه شده و خوشبختانه یکی از این موارد امروزه در جامعه رواج یافته و کودکان هم به شنا روی آورده‌اند.

وی افزود: در ایران اسلامی همیشه به ورزش اهمیت داده شده و در سایه حمایت‌های نظام از ورزشکاران، جوانان در عرصه‌های بین المللی خوش درخشیده‌اند؛ رهبر معظم انقلاب نیز به ورزش اهمیت می‌دهند و اهتزار پرچم کشور را نوعی سربلندی می‌دانند.

وی خاطرنشان کرد: هواداران و ورزشکاران در رقابت‌های داخلی و ملی باید اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنند و به خاطر برنده شدن، حالت تعدی و بی نظمی پیش نیاید؛ شکستن صندلی‌ها در استادیوم و پایمال کردن شئونات اسلامی کار بسیار ناخوشایندی است.

امام جمعه تبریز برد و باخت در  رقابت‌های ورزشی را امری طبیعی دانست و بیان داشت: پیروزی در برابر تیم‌های خارجی بسیار ارزشمند است اما لازم است ورزشکاران ایرانی همچون گذشته جوانمردی و اخلاق اسلامی را رعایت کنند.

وی یادآور شد: امام راحل نیز بر مسئله ورزش تاکید داشتند و همواره پیاده‌روی می‌کردند و مقید به این مسئله بودند.

وی عنوان کرد: ورزش همگانی باید در جامعه نهادینه شود و مسئولین استانی در راستای ترویج این فرهنگ قدم بردارند، ورزش‌هایی همچون پیاده‌روی تاثیر زیادی در کاهش امراض دارد.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه کسانی که در دوران جوانی ورزش نمی‌کنند در کهنسالی نتایج منفی آن را می‌بینند، اذعان داشت: افراد باید روزانه بخشی از زمان خود را به ورزش اختصاص دهند.

وی در ادامه سخنان خود جایگاه شهدای ورزشکار را والا و ارزشنمند توصیف کرد و توضیح داد: انفاق جان یکی از مهم‌ترین انفاق‌ها است که بالاترین سخاوت محسوب می‌شود؛ شهدای ورزشکار علاوه بر تربیت جسمی، تربیت روحی نیز دیده بودند و اگر افراد از نظر روحی تربیت نشده باشند جامعه را به انحراف می کشند.

وی اضافه کرد: ملت ایران از نظر روحی قوی هستند و در 22 بهمن سال جاری این آمادگی روحی خود را نشان دادند و در انتخابات 7 اسفند نیز این آمادگی را بار دیگر به نمایش خواهند گذاشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در سایه رهبری و به برکت انقلاب اسلامی شاهد امنیت حاکم بر جامعه هستیم، اذعان داشت: کشورهای همسایه توسط استکبار جهانی به سمت ناامنی کشیده شدند اما ایران اسلامی در چنین شرایطی زیر چتر رهبری و ولایت فقیه در امنیت کامل به سر می‌برند.

وی خواستار حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی شد و ابراز کرد: لازم است تمامی افراد حائز شرایط در انتخابات شرکت کنند چراکه هرچقدر تعداد آراء بیشتر باشد همان اندازه نیز دشمن از ایران حساب خواهد برد.

اقاي دكتر پاكدل در ديداري صميمي با اهالي و دهياران و شوراي محترم اسپيران و روستاهاي اطراف اسپيران
نشست و دلجویی دکتر هوشنگ پاکدل از اهالی شریف و محترم سردرود
دیدار دکتر پاکدل با مردم شریف منطقه کوثر
حضور دکتر پاکدل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با احاد ملت همیشه در صحنه تبریز
حضور دکتر پاکدل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با احاد ملت همیشه در صحنه تبریز
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه عباسی
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه پاسداران
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه پاسداران
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه داداش آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه داداش آباد
دیدار مردمی دکتر پاکدل با اهالی شریف و ولایتمدار سهلان
ديدار دكتر پاكدل با جمعي از أهالي و اعضاي شوراي روستاي خاصلو
دیدار صمیمی دکتر پاکدل با جمعی از اهالی منطقه شریف و زحمت کش آناخاتون تبریز
دیدار صمیمانه دکتر پاکدل با جمعی از اهالی شریف شهرک آذربایجان
اقاي دكتر پاكدل در جمع مردم شریف ولایتمدار و فرهنگی شهر اسکو در هیئت باشکوه سیدالشهدا
آقاي دکتر هوشنگ پاکدل در جمعی از مردم ولایتمدار و فرهنگی شهرستان اسکو
نشست و دلجویی جناب آقای دکتر پاکدل و همراهان از اهالی محترم روستای اسکندان - از توابع شهرستان اسکو
نشست و دلجویی دکتر هوشنگ پاکدل از اهالی شریف و محترم محله حیدرآباد تبريز

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی