پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

 

تقویم

 

.

سایت رسمی دکتر هوشنگ پاکدل

تبسم پر از کینه استکبار!

سی و هفت سال از پیروزی انقلاب اسلامی و استکبار ستیزی ملت ایران گذشت.ورق می زنیم حافظه تاریخی ایران اسلامی را که شاهد بدعهدی و دشمنی استکبار و استعمار جهانی و متحدان غربی و منطقه ای آن با تفکر اسلامی،آزادی ،استقلال و آرمانگرایی ملت ایران بودیم و هستیم،خوی و رفتار و کردار استکبار جهانی نشان می دهد که هرگز با اندیشه های امام و شهدا و خط مشی مقام معظم رهبری که همانا راه انبیاءو اوصیای الهی است کنار نخواهد آمد از اینرو از بدو تأسیس نظام اسلامی و استقلال طلبی و آزادیخواهی ملت ایران ،با توسل به داشته های پیدا و پنهان خود ،سعی بر مسدود کردن این راه و یا به انحراف کشیدن آن داشته و دارند.

اگر نبود هدایتهای حکیمانه امام و رهبری و پایداری و صبوری ملت ایران یقیناً ،نهال اسلام دولت اسلامی در ایران امروز به درخت تنومند و مستحکم تبدیل نمی شد.دیدیم در موضوع هسته ای،علیرغم حقانیت ملت ایران در صلح آمیز بودن آن،از همه گزینه های روی میز و زیر میزی خود بهره جستند تا ایران هسته ای به وجود نیاید!اما مدیریت و تدابیر شجاعانه مقام معظم رهبری و پایداری و مقاومت امت همیشه در صحنه ،استکبار و هم پیمانان حلقه به گوش را پای میز مذاکره و پذیرش حق مسلم ایران در عرصه هسته ای کرد.واضح و مبرهن است کینه توزی استکبار و استعمار جهانی ریشه در باورهای اعتقادی و استقلال طلبی و آزادیخواهی ملت ها دارد از اینرو اعتماد کردن به غرب وابسته به سیاستهای استعماری و استکباری ،جز خوش خیالی چیزی برای نه تنها ایران بلکه سایر کشورهای جهان نداشته و نخواهد داشت.

امروز که استکبار در سایه اقتدار و عظمت و پایداری و مقاومت ملت ایران،گزینه های روی میز خود را به ناچار آنهم از روی ضعف،کنار گذاشته و همه همّ و غم خود را معطوف به نفوذ فرهنگی و اقتصادی کرده است،می طلبد همه مسئولات و دلباختگان نظام اسلامی به هوش باشند و از فضای پساتحریم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری حداکثر استفاده لازم را ببرند.

اگر توانستیم که می توانیم،زیر ساختهای اقتصادی را با اتکاء به بازوان توانمند جوانان ایران زمین بسازیم و به معنی واقعی خود کفا شویم و وابستگی اقتصاد به نفت را به حداقل برسانیم آنوقت شاهد حضور و ظهور ایران مقتدر و مقتصد در منطقه و جهان خواهیم بود.همانطور که توانستیم در بحثهای علوم و فنون دانش بنیان ،هسته ای،نانو،هوا فضا و موشکی و ...در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم،قطعاً می توانیم به عنوان قدرت اقتصادی در منطقه و جهان ایفای نقش کنیم و جهان بدون ایران در مخیله غرب و شرق و متحدان پر و پا قرصش نگنجد.

بدین منظور باید از گذشته درس گرفت و پنجه آهنین و تبسم پر از کین و حقارت استکبار را دید.از پهن کردن فرش قرمز! پای متحدان دیروز و امروز و فردای استعمار و استکبار جهانی پرهیز کرد.شاید این امر چند صباحی رونق اقتصادی بهمراه داشته باشد ولی تا عمق دشمنی آنها برجاست،تضمینی در پایبندی انها به تعهداتشان نیست!

میدانیم که استکبار جهانی از همه ابزارهای تحت اختیارش بهره خواهد جست تا از بروز و ظهور ایران اسلامی مقتدر و مستقل جلوگیری نماید و این را هم باور داریم مردم مسلمان ایران با تمسک به اسلام و قرآن،سیره نبوی و علوی ،راه امام و شهدا،قلل رفیع علمی و اقتصادی را تصاحب خواهند کرد.

لذا این ناقضان حقوق بشر،و تولیدکنندگان سلاحهای کشتار جمعی ، اینبار بحث توان موشکی و دفاعی و حقوق بشر خود ساخته را ابزار فشار بر امت ولایتمدار ایران اسلامی کرده و خواهند کرد.

اگر تصمیم گیران و تصمیم سازان ارکان مختلف نظام در فضای به وجود آمده با درایت عمل نکنند! دیر یا زود بر سر توان دفاعی و حقوق بشر ساختگی غرب به سرکردگی استکبار و استعمار نیز به مذاکره خواهیم نشست! و در نهایت آرمانهای انقلاب و امام و شهدا نیز به مسلخ وادی بی تدبیری ما کشیده خواهد شد!

ایمان داریم امت مسلمان و پیرو خط امام و رهبری هرگز عمق کینه توزی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی را فراموش نکرده و نخواهند کرد و با صبر و پایداری پشت سر رهبری  اجازه نفوذ فذهنگی،اقتصادی و سیاسی استکبار و ایادی آنرا نخواهند داد.از اینرو تذکر چند نکته به مسئولان و دلسوزان صدیق نظام و دولت محترم از منظر یادآوری دور از انتظار نیست.

به نظر می رسد شتابان بازار اقتصاد ایران را محل تاخت و تاز،امتحان داده های دنباله رو استکبارو استعمار کرده ایم،آنهایی که هر تحریمی را بستری برای فشار و تسلط بر ملت ایران برآورد کرده بودند.امروز هم با فروش هواپیما و ایجاد کارخانجات مونتاژ خودرو ،در تلاشند از طریق نفوذ اقتصادی ،ملت ایران را از آرمانهای مقدسشان به دور کنند!

چه خوب بود به جای سرمایه گذاری در این بخش آنهم با توجه به اصل 44(خصوصی سازی) توسط دولت،اولاً بسته های حمایتی لازم به شرکتهای هوایی داده می شد تا هم موجبات ارتقا کمّی و کیفی ناوگان هوایی فراهم  و هم رقابت سالم و سازنده در عرصه خدمات دهی ایجاد می شد و دولت هم از تصدی گری خود می کاست. ثانیاً همراه با توسعه ناوگان هوایی دولت محترم از محل منابع مالی آزاد شده در پساتحریم می تواند زیر ساختهای راهی،ریلی و بندری (با اولویت توسعه ریلی) را توسعه دهد تا شاهد ارتقاء کمّی و کیفی 95% حمل و نقل کشور باشیم که یقیناً این کار بستر توسعه اقتصادی را تسریع خواهد کرد.در کنار توسعه زیر ساختها حمایت و عنایت دولت از شرکتهای دانش بنیان و استعدادهای درخشان جوانان ایران زمین،لازمه نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی است که با توجه به تحرکات دولتمردان در این بخش ایجاب می کند توجه و سرمایه گذاری ویژه ای در این امر لحاظ گردد تا شاهد تصاحب بازارهای جهانی در همه عرصه های اقتصادی باشیم و عملاً اهرمهای فشار اقتصادی استکبار و متحدانش را خنثی نماییم.انتظار این است با درایت و استعانت از حضرت حق و بازوان و اندیشه های همه مردان و زنان ایران اسلامی در فضای پساتحریم،ضمن گام گذاشتن بر مسیر اقتصاد مقاومتی راههای نفوذ و وابستگی اقتصادی و فرهنگی را بر دشمنان و هم پیمانان استکبار و استعمار ببندیم و با همت و تلاش و کار مضاعف و همدلی و همزبانی ملت و دولت ، تحت ضعامت امام خامنه ای (مد ظله العالی) با برنامه مدون و منسجم ،ایرانی آباد،آزاد و سربلند داشته باشیم.

 

                                                                                                             انشاا.........

اقاي دكتر پاكدل در ديداري صميمي با اهالي و دهياران و شوراي محترم اسپيران و روستاهاي اطراف اسپيران
نشست و دلجویی دکتر هوشنگ پاکدل از اهالی شریف و محترم سردرود
دیدار دکتر پاکدل با مردم شریف منطقه کوثر
حضور دکتر پاکدل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با احاد ملت همیشه در صحنه تبریز
حضور دکتر پاکدل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با احاد ملت همیشه در صحنه تبریز
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه عباسی
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه خلیل آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه پاسداران
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه پاسداران
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه داداش آباد
دیدار دکتر پاکدل با اهالی شریف منطقه داداش آباد
دیدار مردمی دکتر پاکدل با اهالی شریف و ولایتمدار سهلان
ديدار دكتر پاكدل با جمعي از أهالي و اعضاي شوراي روستاي خاصلو
دیدار صمیمی دکتر پاکدل با جمعی از اهالی منطقه شریف و زحمت کش آناخاتون تبریز
دیدار صمیمانه دکتر پاکدل با جمعی از اهالی شریف شهرک آذربایجان
اقاي دكتر پاكدل در جمع مردم شریف ولایتمدار و فرهنگی شهر اسکو در هیئت باشکوه سیدالشهدا
آقاي دکتر هوشنگ پاکدل در جمعی از مردم ولایتمدار و فرهنگی شهرستان اسکو
نشست و دلجویی جناب آقای دکتر پاکدل و همراهان از اهالی محترم روستای اسکندان - از توابع شهرستان اسکو
نشست و دلجویی دکتر هوشنگ پاکدل از اهالی شریف و محترم محله حیدرآباد تبريز

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی