پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

تقویم

 

.

جبارزاده مطرح کرد: امیدوارم وعده های اقتصادی آقای روحانی محقق شود/ دولت رقیب بخش خصوصی نیست

استاندار آذربایجان شرقی گفت: امیدوارم با اجرایی شدن برجام وعده های اقتصادی آقای روحانی محقق شود.

به گزارش آناج، اسماعیل جبارزاده در جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار، واحدها و خانه های بهداشت نمونه استان، با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و انتصاب تقی زاده به سمت معاونت پارلمانی وزارت رفاه، اظهار کرد: نشاط و رفاه اجتماعی از جمله اهداف دولت است که هم اکنون نیز فصل تازه ای در برابر مردم و انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران باز شده است و به همین سبب امیدواریم وعده های رئیس جمهور و دولت به خصوص در زمینه های اقتصادی تحقق یابد.

وی ادامه داد: در جلساتی که با آقای روحانی داشته ایم، وی بخش عمده ای از توسعه اقتصادی را از ما مطالبه کرده و این موضوع به نوبه خود مسئولیت بزرگی است که به عهده تولیدکنندگان، صنعت گران و تجار استان می باشد.

نماینده دولت تدبیر و امید در استان با بیان اینکه آذربایجان شرقی یکی از قطب های مهم کشور در این عرصه می باشد، تصریح کرد: رسالتی که آقای روحانی برعهده ما گذاشته اند در فصل جدیدی بعد از اجرایی شدن برجام، از اهمیت ویژه ای برخوردار شده و بایستی بخش عمده ای از صادرات غیرنفتی و اشتغال جوانان تصیل کرده از طریق استان ما انجام گیرد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: تا کنون و بعد از گذشت بیش از 2 سال از شروع به کار دولت تدبیر و امید ثابت شده است که تمامی مسئولان دولتی در آذربایجان شرقی در خدمت تولید استان هستند و همچنین ثابت کرده ایم که همیشه حامی بخش خصوصی بوده و خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گاه دولت رقیب بخش خصوصی نبوده و نخواهد بود، اذعان کرد: تمام دغدغه مسئولین در استان باید این باشد که شرایط مناسبی برای تولید ایجاد کرده و به فکر افزایش ثروت آذربایجان شرقی باشند تا رفاه و آسایش مردم را ارتقا دهند.

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی