پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

تقویم

 

.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی: عده ای نمک نشناس می گویند بعد و قبل انقلاب فرقی ندارد/ با توسعه ارتباطات بازار شایعه و مطالب مبتذل نیز ترویج یافت

امام جمعه تبریز گفت:برخی از افراد ناسپاس چشم خود را بر روی تحولات بعد از انقلاب بسته اند.

به گزارش آناج، آیت الله مجتهد شبستری در مراسم افتتاحیه 444 پروژه مخابراتی استان و دو پروژه مخابراتی کشور با تاکید بر ثمرات انقلاب اسلامی ، اظهار داشت:ب با پیروزی انقلاب اسلامی تحولات عظیمی در تمامی حوزه های کشور رخ داده، آسایش و رفاه مردم حاصل شده و در تمامی حوزه ها چون اقتصاد، سیاست و فرهنگ شاهد پیشرفت ها و تحولاتی بودیم لکن عده ای نمک نشناس با بی انصافی، می گویند بعد و قبل انقلاب فرقی ندارد و تحولی صورت نگرفته است.


وی افزود: نعمت استقلال یکی از ثمرات انقلاب اسلامی است و اکنون ایران به کشوری وابسته نیست و آقا بالا سر ندارد، مسئولان استانی و کشوری باید در ایام دهه فجر اقدامات خود برای توسعه کشور را برای مردم بازگو کنند.


عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بعد از انقلاب شاهد توسعه هایی نیز در حوزه ارتباطات و مخابرات بودیم، اذعان داشت: البته توسعه ارتباطات در کشور می تواند آثار مثبت و منفی نیز داشته باشد، نیاز است دولت و مخابرات آثار منفی توسعه ارتباطات را کاهش دهد.


وی با بیان اینکه با توسعه ارتباطات و شبکه های مجازی و رایج شدن نرم افزارهایی چون تلگرام در بین جوانان و دانش آموزان مطالب مبتذل را ترویج می دهد، اعلام کرد: مطالب مبتذل اینترنتی و فضای مجازی موجب افت تحصیلی و علمی دانش آموزان می شود.


امام جمعه تبریز با اشاره به 16 شبکه تشیع لندنی تصریح کرد: 16 شبکه لندنی که تشیع لندنی را رواج می دهند، فاجعه بزرگی است که بر علیه تشیع سم پاشی، و جوانان را از اسلام و تشیع دور می کند.


وی خاطرنشان کرد: البته در فضای مجازی نیز شایعاتی هم رایج می شود و این هم یکی از معضلات ارتباطات است و حتی در آستانه انتخابات بازار شایعات رواج است، با این حال باید با بهره گرفتن از سرویس های مخابرات و اینترنت، ارزش های اسلامی و اهداف انقلاب اسلامی و فرهنگ اصیل ایرانی را ترویج دهیم.


آیت الله شبستری در پایان با اشاره به متوازن نبودن تعرفه های مخابراتی گفت: شرکت مخابرات با پول هایی که از مردم می گیرد پروزه های خود را اجرایی می کند، بهتر است پولی را که میگرد درست حساب کرده و تعرفه ها را به صورت مکرر بالا و پایین نکند.

 

 

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی