پیوندها

--------------------

--------------------

اوقات شرعی

تقویم

 

.

ظریف: باور کنیم که هم توان مبارزه داریم و هم توان مذاکره

وزیر امور خارجه گفت: باید بپذیریم و باور کنیم که ما توان داریم، هم توان مقاومت، هم توان تعامل، هم توان مبارزه و هم توان مذاکره.

ندای شما: به گزارش ایرنا، محمد جواد ظریف روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت دکتر محمد مرندی رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران، فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و افزود: همه عزت، سربلندی و قدرت ملی ما ناشی ازتفکر و فرهنگ اصیل انقلاب اسلامی و یادگار امام راحل (ره) یعنی فرهنگ استقلال و خود باوری است.
وزیر امورخارجه ادامه داد: ما همه باید باور کنیم بعنوان یک قدرت و مردم با فرهنگ، سابقه و با تاریخ می توانیم در صحنه بین المللی حضور پیدا کنیم.
ظریف اضافه کرد: مبنای حرف امام (ره) که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند این است که بفهمیم که آمریکا قدرقدرت نیست و توهم نداشته باشیم که اگر آمریکا چیزی پذیرفت، حتما به ضرر ما است که پذیرفته است، چنین تصوری معطوف به این است که آمریکا ابر قدرت است و ما باید آن را بپذیریم.
وی تاکید کرد: بپذیریم و باور کنیم که ما توان داریم هم توان مقاومت، هم توان تعامل، هم توان مبارزه و هم توان مذاکره و این توان به برکت انقلاب اسلامی و پیام اصیل گفتمان انقلاب اسلامی به دست آمده است.

پشتیبانی آنلاین

تلگرام

تمامی حقوق مطالب محفوظ است

طراحی توسط مهرداد نبی اللهی